Pracujeme se značkou FOR LIFE & MADAGA – českou profesionální kosmetikou na francouzských základech.

Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje:

· rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
· okamžitý transport účinných látek do pokožky
· vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy · vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
· vyšší účinek – hydratace, výživa a regenerace
· zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
· garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

– Ozonizér

Kosmetický ozonizér je speciální vysokofrekvenční zařízení vybavené elektrodami. V nich se nacházejí vzácné plyny, nejčastěji argon nebo neon. Přístroj má schopnost ovlivňovat nervová zakončení v těle, díky čemuž dochází ke zlepšení prokrvení pokožky. Má příznivý účinek na problematickou pokožku, odstranění mastnoty, prokrvení a regeneraci pokožky.  O ozonu je známo, že působí jako dezinfekční prostředek a antiseptikum.

– Hydrodermabraze – Aquapeel

– hluboké čištění pórů
– rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
– odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté

Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

– Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

– Ultrazvuková mezoterapie

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

– Studené kladívko

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet‘.

– Monolární radiofrekvence a Bipolární radiofrekvence

Omlazuje a vypíná kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence prohřívá pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

– Kyselina azelaová 20%

Intenzivní fluidní PROFESIONÁLNÍ PEELING.

Kombinuje primární účinek kyseliny azelaové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové.
Kyselina azelaová je primárně určena pro prevenci pleti s akné, působí redukčně na mikroorganismy Propionibacterium acne. Dále je vhodná jako prevence pro pleť s rosaceou. Podporuje správný metabolismus kožních buněk a díky svému antioxidačnímu působení chrání pleť před předčasným stárnutím. Kyselina azelaová je vhodná i k odstraňování nadměrné pigmentace pokožky.

– Kyselina mandlová 40%

PROFESIONÁLNÍ CHEMICKÝ PEELING

Kombinuje primární účinek alfa hydroxy kyseliny mandlové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové. Přípravek je určen pro vybrané typy pleti a jeho použití je vhodné při: citlivá pokožka náchylná k akné, akné rosacea, tmavé fototypy, melasma, rozšířené póry, seborea, změna barvy kůže. Kyselina mandlová má mírný keratolytický účinek, antimikrobiální účinek, regeneruje kožní buňky, hydratuje.

– Kyselina glykolová 35%

PROFESIONÁLNÍ CHEMICKÝ PEELING

Kombinuje primární účinek alfa hydroxy kyseliny glykolové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové. Přípravek je určen pro všechny typy pleti vyjma citlivé a jeho použití je vhodné při: keratóza, vrásky, melasma, známky akné, změna barvy kůže, seborrhoická keratóza, fotostárnutí kůže.
Očekávaný výsledek: keratolytický efekt, regenerace kožních buněk, redukce vrásek, redukce povrchových jizev po akné a zabarvení pleti, zpevnění, projasnění, anti-age efekt

Kontakty

Kateřina Fichtlová

IČO: 03695514

TEL.: 774 939 413

po, út, čt, pá 9:00 – 16:00